Vítejte na mém stole

    Zdravím všechny, kteří jste přišli k mému stolu poprvé, nebo podruhé, či potřetí.  
Všechny recepty z původního blogu jsou už i tady a já
se  budu nadále snažit zapisovat a ukládat něco nového.

Ze starého blogu:

" Zdravím všechny, kteří jste se dostali na můj stůl. Vězte, nejsem kuchařka a dlouho mi trvalo, než jsem našla cestu k plotně. Ale zcela nepředvídaně mě vaření začalo před lety bavit a také jsem si nečekaně oblíbila psaní. A teď  se pokusím spojit to, co končí na mém stole a to, co končí v mém počítači. K tomuto počinu mě inspirovala má rodina, mé přítelkyně a přátelé, kteří vždy vypadali, že jim u nás chutná. Víceméně chci  publikovat nejen své recepty, ale i recepty převzaté, popřípadě upravené, ale vyzkoušené. Nechci konkurovat různým stránkám o jídle. Chci, abych měla své recepty zapsané a mohla se o ně podělit s vámi, kteří budete chtít".

Dobrou chuť a nezapomeňte jíst i očima. M

Poslední přidané recepty

Mufiny hruškové

Tento recept vznikl na základě slov přiměřeně, trochu a asi. Takže 1 jogurt řecký hruškovo skořicový smícháme s 1 vejcem a trochou mléka, popřípadě přidáme trochu hruškového džusu, přiměřeně oleje, asi hrnek hladké mouky, přiměřeně k tomu cukru, 1 prdopeč, trochu...
+

Koláč bez vajec

Co bych dělala, když jsou prázdniny a venku prší? Dnes peču. No, už jsem za pomoci pekárny, mých ruk a trouby upekla jednoduchý tvarohový koláč. Jak?  Takto: Do pekárny přišlo 100 ml mléka, 5O g rozpuštěného sádla, lžíce rumu, 200g polohrubé mouky, 1/2 sáčku pudinkového...
+

Diskusní téma: Úvod

Fitflops Sale Clearance UK

I'm truly enjoying the design and layout of your website. It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme? Fantastic work!
Fitflops Sale Clearance UK http://www.fitflopssaleclearanceuk.com

Snack of fried tomato like all. Residents usually ask recipe are surprised mastery hostess. Even children with pleasure eat fried tomato in breadcrumbs. Tomatoes great combined are combined with many products. Garlic adds sharpness. Cheese gives ruddy crust. Italian spices turn roasted tomatoes into a dish from a restaurant. Omelette with tomatoes - elementary and nutritious dish for breakfast. Make including sandwiches with fried tomatoes.
Cooking tomatoes simply. For cooking use butter. In olive oil - fewer calories. It is also combined mixed with fried slices tomatoes.
http://stewedtomatoes.top/how-to-can-stewed-tomatoes-at-home

Přidat nový příspěvek