Vítejte na mém stole

    Zdravím všechny, kteří jste přišli k mému stolu poprvé, nebo podruhé, či potřetí.  
Všechny recepty z původního blogu jsou už i tady a já
se  budu nadále snažit zapisovat a ukládat něco nového.

Ze starého blogu:

" Zdravím všechny, kteří jste se dostali na můj stůl. Vězte, nejsem kuchařka a dlouho mi trvalo, než jsem našla cestu k plotně. Ale zcela nepředvídaně mě vaření začalo před lety bavit a také jsem si nečekaně oblíbila psaní. A teď  se pokusím spojit to, co končí na mém stole a to, co končí v mém počítači. K tomuto počinu mě inspirovala má rodina, mé přítelkyně a přátelé, kteří vždy vypadali, že jim u nás chutná. Víceméně chci  publikovat nejen své recepty, ale i recepty převzaté, popřípadě upravené, ale vyzkoušené. Nechci konkurovat různým stránkám o jídle. Chci, abych měla své recepty zapsané a mohla se o ně podělit s vámi, kteří budete chtít".

Dobrou chuť a nezapomeňte jíst i očima. M

Poslední přidané recepty

Kokosová bábovka

Suroviny: 2 hrnky polohrubé mouky, 1 hrnek cukru /třtinového/, 1 prdopeč, 1 hrnek kokosu, 1 bílý jogurt, 2 majonézy /celkem asi 200g/, hrnek mléka., 2 lžíce oleje. Postup: Vše smíchat, nalít do formy vymazané a vysypané kokosem, dát do vyhřáté trouby a péct cca 50 minut na 180°.           ...
+

Plněná tortila

Plněná tortila byla výborná, ale než jsem ji vyfotila, bylo málem po ní. Takže, co je potřeba? Potřeba je tortila, to je jasné, a potom něco do ní. Něco do ní Konce vepřových panenek, které se prodávají pod názvem palce, se nakrájí na větší nudličky, naloží se do libovolného...
+

Diskusní téma: Úvod

Fitflops Sale Clearance UK

I'm truly enjoying the design and layout of your website. It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to come here and visit more often. Did you hire out a developer to create your theme? Fantastic work!
Fitflops Sale Clearance UK http://www.fitflopssaleclearanceuk.com

Snack of fried tomato like all. Residents usually ask recipe are surprised mastery hostess. Even children with pleasure eat fried tomato in breadcrumbs. Tomatoes great combined are combined with many products. Garlic adds sharpness. Cheese gives ruddy crust. Italian spices turn roasted tomatoes into a dish from a restaurant. Omelette with tomatoes - elementary and nutritious dish for breakfast. Make including sandwiches with fried tomatoes.
Cooking tomatoes simply. For cooking use butter. In olive oil - fewer calories. It is also combined mixed with fried slices tomatoes.
http://stewedtomatoes.top/how-to-can-stewed-tomatoes-at-home

Přidat nový příspěvek