Vítejte na mém stole

    Zdravím všechny, kteří jste přišli k mému stolu poprvé, nebo podruhé, či potřetí.  
Všechny recepty z původního blogu jsou už i tady a já
se  budu nadále snažit zapisovat a ukládat něco nového.

Ze starého blogu:

" Zdravím všechny, kteří jste se dostali na můj stůl. Vězte, nejsem kuchařka a dlouho mi trvalo, než jsem našla cestu k plotně. Ale zcela nepředvídaně mě vaření začalo před lety bavit a také jsem si nečekaně oblíbila psaní. A teď  se pokusím spojit to, co končí na mém stole a to, co končí v mém počítači. K tomuto počinu mě inspirovala má rodina, mé přítelkyně a přátelé, kteří vždy vypadali, že jim u nás chutná. Víceméně chci  publikovat nejen své recepty, ale i recepty převzaté, popřípadě upravené, ale vyzkoušené. Nechci konkurovat různým stránkám o jídle. Chci, abych měla své recepty zapsané a mohla se o ně podělit s vámi, kteří budete chtít".

Dobrou chuť a nezapomeňte jíst i očima. M

Poslední přidané recepty

Kapusta

Kapusta je moc dobrá věc a navíc je snadná na přípravu, na kterou je potřeba kapusta, cibule, sádlo, hladká mouka, česnek, pepř, sůl. Předem si připravím zásmažku tak, aby měla čas vychladnout, nebo ji horkou zaleju studenou vodou, nechám ustát a před použitím vodu vyleju....
+

Velikonoční nádivka

se peče na Velikonoce a má být oslavou zelených (jedlých) bylin. Letos jich ještě moc není, a tak jsem si vystačila s natí celoroční cibule, která už pěkně vyhnala své výhonky. Jenže kromě zeleného se do nádivky dává spousta jiných věcí, které jí vytvoří lahodnou chuť. Nejdříve...
+

Diskusní téma: Úvod

Snack of fried tomato like all. Residents usually ask recipe are surprised mastery hostess. Even children with pleasure eat fried tomato in breadcrumbs. Tomatoes great combined are combined with many products. Garlic adds sharpness. Cheese gives ruddy crust. Italian spices turn roasted tomatoes into a dish from a restaurant. Omelette with tomatoes - elementary and nutritious dish for breakfast. Make including sandwiches with fried tomatoes.
Cooking tomatoes simply. For cooking use butter. In olive oil - fewer calories. It is also combined mixed with fried slices tomatoes.
http://stewedtomatoes.top/how-to-can-stewed-tomatoes-at-home

Přidat nový příspěvek